UAB Emplonet

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) (DARBAS TINKAMAS STUDENTAMS VASAROS LAIKOTARPIUI)

612-772 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis:

  • Dirbsi su motyvuota ir talentinga tarptautine komanda;
  • Gausi įvadinius dviejų savaičių mokymus;
  • Karantino laikotarpiu galėsi dirbti iš namų, jam pasibaigus, kviesime į mūsų biurą;
  • Dirbsi pilnu etatu;
  • Galėsi prisidėti prie išskirtinio klientų aptarnavimo ir jo standartų išlaikymo;
  • Išmoksi valdyti stresines situacijas ir greitai spręsti problemas;
  • Turėsi galimybę dirbti su produktu, kurį naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje!

Reikalavimai:

  • Analitiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas bendrauti ir rašyti anglų kalba (B2 lygis);
  • Rusų kalbos žinios privalumas;
  • Dėmesys detalėms;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Gebėjimas prisitaikyti prie pokyčių

Įmonė siūlo:

  • Pradėti dirbti nuo 06.07, 06.14 (pasirinktinai);
  • Darbą pilnu etatu;
  • Vietą mokytis, augti ir ugdyti savo gebėjimus!

Atlyginimas

612-772 €/mėn. į rankas

Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Mes teikiame aukščiausios kokybės personalo paieškos ir atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

Emplonet klientas - pasaulinis klientų aptarnavimo specialistas, kuris turi platų kontaktų centrų tinklą ir teikia klientų aptarnavimo, pardavimo, techninės pagalbos ir kreditų valdymo paslaugas, kviečia prisijungti prie klientų aptarnavimo komandos.