Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BisonOffice.com
More about company »

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) (E-KOMERCIJA, ANGLŲ KALBA)

Kaunas - BisonOffice.com

Darbo pobūdis

Profesionalus klientų aptarnavimas elektroniniu paštu, telefonu bei kitais komunikacijos kanalais (anglų kalba);
Užsakymų administravimas įmonės vidinėje sistemoje;
Greitas reagavimas į iškilusias problemas ir efektyvus jų sprendimas;
Dalyvavimas įmonės procesų bei klientų patirties gerinime;
Darbo laikas: 17:00 - 02:00 val.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis (privalumas);
Puiki anglų kalba raštu ir žodžiu;
Gebėjimas priimti tinkamus sprendimus ir valdyti stresines situacijas;
Kantrumas ir empatija;
Organizuotumas, atsakingumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Galimybė dirbti nuo 17 val. iki 02 val.

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį atlygį;
  • Nuo rezultatų priklausančius priedus;
  • Atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę tobulėti, dirbant su stipriais savo srities profesionalais;
  • Galimybę kilti karjeros laiptais;
  • Draugišką, profesionalią darbo aplinką;
  • Įmonės renginius;
  • Penktadienio pietus įmonės sąskaita;
  • Nemokamą kavą, arbatą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

BisonOffice.com – tarptautinė e-komercijos kompanija, prekiaujanti biurui skirtomis prekėmis ir baldais JAV. Kompanija didžiuojasi galėdama savo klientams pateikti aukštos kokybės produktus konkurencingomis kainomis. Šį tikslą galima pasiekti dirbant darnioje kvalifikuotų specialistų komandoje, prie kurios šiandien gali prisijungti ir Tu. Darbui BisonOffice.com biure Kaune reikalingas KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)