Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vetma“

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

650-850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Vetma“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus prekių pristatymas bei pardavimas telefonu ir
kitomis ryšio priemonėmis (el. paštu, vidiniais
komunikacijos tinklais ir t.t.);
  • Naujų klientų paieška;
  • Užsakymų priėmimas ir administravimas;
  • Internetinio puslapio, soc.tinklų, naujienlaiškių
valdymas;
  • Komunikabilumas, mandagumas, atsakingumas;

Reikalavimai

  • Aukštasis veterinarinis/ gyvulininkystės technologijų
išsilavinimas; (pageidautina)
  • Ne mažesnė kai 1 metų darbo patirtis aktyvių
pardavimų, telemarketingo, pardavimų telefonu -
privalumas;
  • Puikus kompiuterinis raštingumas:
  • Greita orientacija, gebėjimas rasti ir apdoroti
informaciją;

Mes jums siūlome

  • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus, ugdyti
asmenines kompetencijas;
  • Visas priemones reikalingas darbui;
  • Darbą pilnu etatu;
  • Fiksuotą darbo užmokestis + priedai, priklausantys
nuo rezultatų;
  • Darbą kompaktiškame, draugiškame ir jaunatviškame
kolektyve;

Informuosime tik atrinktus kandidatus;
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

650-850 €/mėn. į rankas
UAB „Vetma“

UAB „Vetma“

Didmeninė prekyba veterinariniais vaistais, biopreparatais, funkciniais papildais, superpremium klasės pašarais. Veiklos teritorijos Lietuva, Latvijoja.