Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB BALTO print
More about company »

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

500-700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

Ieškome komunikabilaus ir knygas mylinčio Klientų aptarnavimo specialisto (-ės) darbui pilnu etatu Kaune terminuotai darbo sutarčiai (galiojančiai darbuotojos vaiko priežiūros atostogų metu).
  • Būsi atsakingas už kokybišką klientų aptarnavimą, jų poreikių išsiaiškinimą ir pagalbos suteikimą;
  • Aktyviai reaguosi į klientų užklausas telefonu, el.paštu bei socialiniuose tikluose;
  • Profesionaliai įvertinsi klientų poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą;
  • Užtikrinsi aukštą klientų aptarnavimo kokybę.

Reikalavimai

  • Taisyklinga lietuvių kalba, gebėjimas sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu;
  • Geri konfliktų sprendimo ir streso valdymo įgūdžiai;
  • Greita orientacija, atsakingumas ir komunikabilumas;
  • Geras kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų kalba (žodžiu);
  • Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Darbą jaunatviškame, veržliame kolektyve;
  • Galimybę tobulėti ir įgyti patirties;
  • Visas socialines garantijas.

Kita informacija
CV ir motyvacinį laišką siųsti iki rugsėjo 23 d.
Kriterijus atitinkančius ir stipriai motyvuotus pretendentus pakviesime pokalbiui gyvai!
CV be motyvacinio laiško NEBUS SKAITOMI.

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas

Spaustuvė BALTO print — tai vieta kur gimsta gražiausios knygos!

BALTO print sėkmingai dirba Lietuvos bei užsienio rinkose, yra nuolatinė knygos meno konkursų laureatė. Spaustuvės produkcijos kokybė - aukščiausia, komanda - patyrę profesionalai.
Informacija apie UAB BALTO print
1464 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
238
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 865 €
25% uždirba 865-1277 €
25% uždirba 1277-1757 €
25% uždirba nuo 1757 €
Vadovas: Artūras Karosas