UAB „MTTC“

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) MTTC salone OZO PC

Vilnius - UAB „MTTC“

Darbo pobūdis

  • Konsultuosite klientus garantinio ir negarantinio aptarnavimo klausimais;
  • Priimsite mobiliuosius telefonus techniniam aptarnavimui ir po remonto juos atiduosite;
  • Dalyvausite telefonų aksesuarų pardavimų vykdyme, dirbsite kasos aparatu;
  • Darbas pilnu etatu, slenkančiu grafiku (3/3) OZO PC įsikūrusiame MTTC salone Vilniuje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Komunikabilumas;
  • Geranoriškumas - natūralus noras padėti žmonėms;
  • Darbo kompiuteriu ir MS Office išmanymas;
  • Išmaniųjų telefonų išmanymas (vartotojo lygmenyje).

Privalumai
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Bendravimas rusų/anglų kalbomis.

Įmonė siūlo

Jums siūlome:
  • nuo asmeninių darbo rezultatų priklausantį atlygį,
mokamą visada laiku;
  • pagalbą ir palaikymą Jūsų adaptacijos šioje pozicijoje metu;
  • palankią geriems rezultatams darbo aplinką;
  • galimybes realizuoti save augančioje kompanijoje.
UAB „MTTC“

UAB „MTTC“

MTTC – mobiliųjų telefonų taisymo ir priežiūros lyderis Baltijos šalyse, didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų techninis partneris.
Mūsų tikslas - padėti kiekvienam džiaugtis veikiančiu išmaniuoju telefonu, laikrodžiu ar planšetiniu kompiuteriu. Centre teikiame visas mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas – nuo korpuso keitimo darbų iki sudėtingų mikrokomponentų litavimo operacijų, taip pat konsultuojame mobiliųjų telefonų naudotojus priežiūros klausimais. Baltijos šalyse užimame MTTC užimame daugiau nei 50 % garantinių mobiliųjų telefonų remonto rinkos. Taip pat, dalį mobiliųjų telefonų remonto paslaugų teikiame Švedijos, Austrijos, Danijos, Italijos, Belgijos operatorių klientams ir Europoje padalinį atsidariusiai JAV draudimo kompanijai.
informacija apie UAB „MTTC“
133
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.