Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ERGO

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) PALANGOJE

Nuo 670 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Palanga, Kretinga - ERGO

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas draudimo klausimais;
Aktyvi naujų klientų paieška ir ryšio su esamais palaikymas;
Draudimo pasiūlymų bei draudimo sutarčių sudarymas ir administravimas.

Reikalavimai:

Aktyvi pardavimo patirtis ne mažesnė nei 1 m.;
Aukštasis išsilavinimas;
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Esate iniciatyvus (-i), aktyvus (-i) ir orientuotas (-a) į rezultatus;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes Jums siūlome:

Darbas tarptautinėje įmonėje ir karjeros galimybės;
Patraukli motyvacinė programa;
Kokybiškos draudimo paslaugos;
Draugiškas ir profesionalus kolektyvas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 670 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo pasiektų rezultatų
ERGO

ERGO

ERGO – tai beveik 800 žmonių bendruomenė Lietuvoje. Ir mes visi kartu rūpinamės savo klientais, kaip padėti jiems ir jų artimiesiems, jei nutinka nelaimė. Mes kartu su savo bičiuliais – SOS vaikų kaimu, Kino pavasariu, Klaipėdos universiteto Jūrų tyrimu centru – taip pat rūpinamės, kaip sukurti gražesnę ir švaresnę Lietuvą. Esame socialiai atsakingi ir remiame daugelį projektų ir patys aktyviai juose dalyvaujame.