Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CV House

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) | prabangios interjero prekės & baldai

800-1000 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - CV House

Darbo pobūdis

𝙼ū𝚜ų 𝚔𝚕𝚒𝚎𝚗𝚝𝚊𝚜 : įmonė, prekiaujanti prabangiomis namų interjero detalėmis ir baldais iš Nyderlandų, UK, Vokietijos, Portugalijos, Italijos ir Ispanijos.

𝙳𝚊𝚛𝚋𝚘 𝚟𝚒𝚎𝚝𝚊 :
parduotuvė- salonas Kaune.

𝙺𝚕𝚒𝚎𝚗𝚝𝚊𝚒:
architektai, dizaineriai.

𝙳𝚊𝚛𝚋𝚘 𝚙𝚊𝚋ū𝚍𝚒𝚜:
  • Kasdien bendrausi su architektais ir dizaineriais;
  • Rengsi el.komercinius pasiūlymus;
  • Analizuosi prekių katalogus, pristatysi produktus klientams;
  • Konsultuosi klientus apie produktus, kainas, tiekėjus;
  • Ieškosi naujų bendradarbiavimo galimybių su architektais ir dizaineriais Lietuvoje.

Reikalavimai:

  • Aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas;
  • Gebi puikiai bendrauti, reikšti mintis;
  • Turi išlavintą skonį interjero dekoravimo sprendimams;
  • Domiesi interjero dizaino tendencijomis;
  • Esi drąsi (-us);
  • Moki dirbti MS Office programomis;
  • Suptanti anglų kalbą: privalomi geri teksto suvokimo ir skaitymo įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Darbą su itin aukštos kokybės, prabangiais produktais;
  • Kūrybiškų sprendimų kupiną darbą;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Darnų kolektyvą;
  • Išvykas į parodas;
  • Kasmetines atostogas karščiausią vasaros mėnesį.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
+ papildomi priedai nuo apyvartos
CV House

CV House

Specialistų ir vadovų atrankos, Headhunting‘as, konsultacijos karjeros planavimo klausimais.