UAB BALTO print
More about company »

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) TELEFONU IR RAŠTU

500-700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

Ieškome komunikabilaus ir knygas mylinčio Klientų aptarnavimo specialisto (-ės) telefonu ir raštu darbui pilnu etatu Kaune terminuotai darbo sutarčiai (galiojančiai darbuotojos vaiko priežiūros atostogų metu).
  • Būsi atsakingas už kokybišką klientų aptarnavimą tik telefonu ir raštu, jų poreikių išsiaiškinimą ir pagalbos suteikimą;
  • Aktyviai reaguosi į klientų užklausas telefonu, el.paštu bei socialiniuose tikluose;
  • Konsultuosi KNYGOS.lt klientus visais iškilusiais klausimais, profesionaliai įvertinsi klientų poreikius ir pasiūlyti geriausią sprendimą;
  • Užtikrinsi aukštą klientų aptarnavimo kokybę.

Reikalavimai

  • Taisyklinga lietuvių kalba, gebėjimas sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu;
  • Geri konfliktų sprendimo ir streso valdymo įgūdžiai;
  • Greita orientacija, atsakingumas ir komunikabilumas;
  • Geras kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų kalba (žodžiu);
  • Panašaus darbo klientų aptarnavimo srityje telefonu ar raštu patirtis.

Mes jums siūlome

  • Darbą jaunatviškame, veržliame kolektyve;
  • Galimybę tobulėti ir įgyti patirties;
  • Visas socialines garantijas.

Kita informacija
CV ir motyvacinį laišką siųsti iki rugsėjo 30 d.
Kriterijus atitinkančius ir stipriai motyvuotus pretendentus pakviesime pokalbiui gyvai!

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas

Spaustuvė BALTO print — tai vieta kur gimsta gražiausios knygos!

BALTO print sėkmingai dirba Lietuvos bei užsienio rinkose, yra nuolatinė knygos meno konkursų laureatė. Spaustuvės produkcijos kokybė - aukščiausia, komanda - patyrę profesionalai.
Informacija apie UAB BALTO print
1482 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
236
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 886 €
25% uždirba 886-1347 €
25% uždirba 1347-1813 €
25% uždirba nuo 1813 €
Vadovas: Artūras Karosas

Other company job ads:

All ads of this company (8) »