Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Lux Express Lithuania"
More about company »

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

520–600 Eur
Vilnius - UAB "Lux Express Lithuania"

Darbo pobūdis

Pagrindinis Tavo uždavinys būtų: padėti klientams aptarnavimo biuruose. Taip pat pagelbėti klientams rasti atsakymus į klausimus užduotus telefonu, elektroniniu paštu. Viskas sukasi apie Lux Express bilietų pardavimą, keitimą, grąžinimą ir kitas su kelionėmis susijusiomis operacijomis.

Reikalavimai

– Stipri orientacija į kliento poreikius, gebėjimas į problemą pažvelgti iš kliento pusės;
– Gebėjimas kokybiškai aptarnauti klientus pagal bendrovėje galiojantį klientų aptarnavimo standartą;
– Sutartų klientų aptarnavimo kiekybinių ir kokybinių tikslų vykdymas;
– Nuoširdus noras išspręsti klientui kilusius klausimus ir problemas;
– Klientų aptarnavimo patirtis (gyvai, telefonu, e-kanalais) – didelis privalumas;
– Geros anglų ir rusų kalbų žinios. Lenkų kalba – privalumas;
– Galimybė dirbti slenkančiu grafiku;
– Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

– Ugdančius vadovus;
– Sveiką ir pozityvią darbo aplinką;
– Stabilų darbo užmokestį ir priedus už pasiektus sutartus tikslus;
– Galimybę daug keliauti.

Atlyginimas

520–600 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Lux Express Lithuania priklauso „Lux Express Group“ - stambiausiam keleivių vežėjui Baltijos regione. Lux Express Group siūlo Simple, Lux Express bei Lux Express Special susisiekimo autobusais paslaugas, vizas, draudimą ir jūrų keltų bilietus.
Įmonėje vid. atlyginimas 801€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)