Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Lux Express Lithuania"
More about company »

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

520–600 Eur
Vilnius - UAB "Lux Express Lithuania"

Darbo pobūdis

Pagrindinis Tavo uždavinys: padėti klientams aptarnavimo biuruose. Taip pat pagelbėti klientams rasti atsakymus į klausimus užduotus telefonu, elektroniniu paštu. Viskas sukasi apie Lux Express bilietų pardavimą, keitimą, grąžinimą ir kitas su kelionėmis susijusiomis operacijomis.

Reikalavimai

– Stipri orientacija į kliento poreikius, gebėjimas į problemą pažvelgti iš kliento pusės;
– Gebėjimas kokybiškai aptarnauti klientus pagal bendrovėje galiojantį klientų aptarnavimo standartą;
– Sutartų klientų aptarnavimo kiekybinių ir kokybinių tikslų vykdymas;
– Nuoširdus noras išspręsti klientui kilusius klausimus ir problemas;
– Klientų aptarnavimo patirtis (gyvai, telefonu, e-kanalais) – didelis privalumas;
– Geros anglų ir rusų kalbų žinios. Lenkų kalba – privalumas;
– Galimybė dirbti slenkančiu grafiku;
– Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

– Ugdančius vadovus;
– Sveiką ir pozityvią darbo aplinką;
– Stabilų darbo užmokestį ir priedus už pasiektus sutartus tikslus;
– Galimybę daug keliauti.

Atlyginimas

520–600 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Lux Express Lithuania priklauso „Lux Express Group“ - stambiausiam keleivių vežėjui Baltijos regione. Lux Express Group siūlo Simple, Lux Express bei Lux Express Special susisiekimo autobusais paslaugas, vizas, draudimą ir jūrų keltų bilietus.
Informacija apie UAB "Lux Express Lithuania"
912 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: JANNO RITSBERG