Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Finansų bitė"
More about company »

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Finansų bitė"

Darbo pobūdis

Domina fintech? Norite dirbti sparčiai augančioje kompanijoje su tarptautinėmis ambicijomis? Noriai bendraujate su žmonėmis ir manote, kad rezultatai turi būtų gerai įvertinti? Jei tauo, mes turime darbą Jums!

Finbee yra Lietuvoje ir Čekijoje veikianti tarpusavio skolinimo ir investavimo platforma. Darbui Vilniuje šiuo metu ieškome klientų aptarnavimo specialisto (-ės) pilnai darbo dienai.
  • Bendrausite su FinBee klientais telefonu ir el. paštu;
  • Atliksite skaičiavimus ir teiksite pasiūlymus FinBee klientams;
  • Dirbsite kartu su aptarnavimo, rizikos vertinimo ir kitomis komandomis tam, kad pagerintumėte klientų patirtį;
  • Inicijuotumėte pokyčius vidiniuose procesuose tam, kad Jūsų ir kolegų darbas būtų sklandesnis ir paprastesnis.

Reikalavimai

  • Bent vienerių metų patirtis klientų aptarnavimo srityje. Ankstesnis darbas finansinių paslaugų bendrovėse bus laikomas privalumu;
  • Komunikabilumas bei sugebėjimas valdyti pokalbį su kitame laido gale esančiu pašnekovu;
  • Gebėjimas vienu metu dirbti su keliais klientais bei greitai apdoroti informaciją;
  • Kruopštumas ir tikslumas. Mes žinome, kad tai reiškia tą patį. Tiesiog norime pabrėžti, kaip tai yra svarbu;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Geros lietuvių kalbos žinios. Rusų kalbos mokėjimas bus laikomas privalumu;
  • Būti pasirengus dirbti pilną darbo dieną lanksčiu grafiku.
  • Geri darbo su MS Excel, Google Docs bei duomenų bazėmis įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Priedai už pasiektus rezultatus;
  • Galimybė augti ir tobulėti sparčiai augančioje tarptautinėje fintech kompanijoje;
  • Biuras Vilniaus senamiesčio širdyje;
  • Profesionalūs, draugiški ir pasirengę padėti kolegos.

Informacija apie UAB "Finansų bitė"
1333 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Laimonas Noreika