Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Medium group"
More about company »

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

Nuo 750 Eur
Vilnius - UAB "Medium group"

Darbo pobūdis

Konsultuoti privačius bei verslo klientus iš JAV, užtikrinant aukštą aptarnavimo kokybę telefonu bei el. paštu;
IT produkto konsultacijos (po pilnų apmokymų);
Darbas su CRM sistema;
Darbas slenkančiu grafiku

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
Puikus anglų kalbos mokėjimas (rusų kalba privalumas)
Gebėjimas maloniai ir taktiškai bendrauti su įvairiomis klientų grupėmis;
Atidumas, atsakingumas, greita orientacija;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, paslaugumas;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Mes jums siūlome

Tai puiki galimybė prisijungti prie sparčiai augančios tarptautinės kompanijos
Jaunas kolektyvas;
Motivuojantis atlyginimas ;
Moderni darbo aplinka;

Jei manai, kad bendravimas su žmonėmis - tavo antras kvėpavimas - laukiame tavo CV.

Atlyginimas

Nuo 750 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Tarptautinėje rinkoje sparčiai auganti “TrackingMAP” informacinių technologijų įmonių grupė yra vis labiau žinoma, kaip įnovatyvus ir aukščiausius standartus atitinkančius transporto kontrolės ir monitoringo sprendimus kuriantis prekės ženklas.

Informacija apie UAB "Medium group"
1152 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ričardas Šukys