Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Verslo skambutis“

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

642-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - MB „Verslo skambutis“

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimas telefonu, informacijos teikimas, pagalba bei įvairių problemų sprendimas. Pilnu etatu

Reikalavimai

  • Gebėjimas greitai rasti sprendimą/atsakymą į iškylančias problemas
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai
  • Gebėjimas spręsti stresines situacijas
  • Atsakingumas
  • Gebėjimas atlikti kelias užduotis vienu metu
  • Anglų ir/arba rusų kalbos žinios
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas

Mes jums siūlome

  • Darbas lanksčiu grafiku, galimybė dirbti dieną, vakare, naktį bei savaitgaliais
  • Galimybę dirbti iš namų
  • Socialinės garantijos ir laiku mokamas atlyginimas
  • Nuo darbo rezultatų priklausantys priedai
  • Draugiškas kolektyvas

Atlyginimas

642-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame jaunas, ambicingas ir puikius rezultatus rodantis skambučių centras, tad jei esi atsakingas, darbštus bei siekiantis tik gerų rezultatų - laukiame Tavęs mūsų komandoje.
informacija apie MB „Verslo skambutis“
726 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius