UAB „Eden Springs Lietuva“

KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

1270 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Eden Springs Lietuva“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su klientais telefonu ir el. laiškais užtikrinant pozityvią kliento patirtį;
  • Esamų klientų užsakymų administravimas, lūkesčių išsiaškinimas ir konsultavimas;
  • Klientų konsultavimas visais kylančiais klausimais, problemų sprendimas bei informcijos suteikimas;
  • Papildomų prekių ir paslaugų pardavimas telefonu;
  • Reikalingų dokumentų paruošimas ir administravimas;
  • Informacijos suvedimą į vidinę duomenų bazę.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite nuo 3 m. darbo patirties klientų aptarnavimo;
  • Puikūs bendravimo ir reprezentavimo įgūdžiai;
  • Darbo patirtis pardavimuose (pageidautina);
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir kolektyve;
  • Būtinos geros lietuvių ir rusų k. žinios (kitos kalbos didelis privalumas);
  • Puikūs darbo MS Office įgūdžiai;
  • Noras augti ir tobulėti.

Įmonė siūlo

  • Stabilų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Mėnesinis atlyginimas 1270 EUR bruto ir priedus
  • Visas soc.garantijas.

Atlyginimas

1270 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Eden Springs“ Lietuva siūlo platų geriamojo vandens ir kavos asortimentą, atitinkantį reikliausių verslo įmonių poreikius ir jų darbuotojų skonį. Bendrovė „Eden Springs“ yra lyderė vandens aparatų rinkoje ir svarbi kavos tiekėja šalyje. Bendrovė priklauso didelei įmonei „Eden Springs International“ (SA), turinčiai filialų net keturiolikoje šalių. Jau daugiau kaip penkiolika metų bendrovė tiekia klientams aukštos kokybės geriamąjį vandenį į namus ir darbo vietas. Remdamasi sukaupta didele patirtimi ir naujausiomis žiniomis, „Eden Springs Lietuva“ siekia užtikrinti, kad klientai visada jaustųsi ramūs ir jų bendradarbiavimas su bendrove būtų kuo sklandesnis ir nekeltų jokių rūpesčių.
informacija apie UAB „Eden Springs Lietuva“
2058 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1654 €
25% uždirba 1654-1985 €
25% uždirba 1985-2477 €
25% uždirba nuo 2477 €