Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kardiolitos klinikos“

Klientų aptarnavimo specialistas

Nuo 990 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Kardiolitos klinikos“

Darbo pobūdis

  • Tiesioginis klientų/pacientų aptarnavimas (darbas slenkančiu darbo grafiku 1 etatu)
  • Klientų/pacientų registravimas gydytojų konsultacijoms ir medicininiams tyrimams
  • Registracijos dokumentų administravimas
  • Darbas su kasos aparatu
  • Rūpinimasis teigiamu klinikos įvaizdžiu
  • Aukštos klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis/ neuniversitetinis išsilavinimas
  • Patirtis susijusi su tiesioginiu klientų aptarnavimu
  • Geri MC Office įgūdžiai
  • Anglų ir rusų kalbų žinios
  • Aukšto lygio asmeninė kultūra bei puikūs bendravimo įgūdžiai
  • Gebėjimas parduoti, paslaugumas, orientacija į rezultatą
  • Sąžiningumas, mandagumas, iniciatyvumas

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti vienoje stambiausių Lietuvoje privačių sveikatos priežiūros įmonių
  • Iniciatyvas, palaikančias gerą atmosferą
  • Papildomą gerovės ir naudų paketą, specialias nuolaidas darbuotojams
  • +1400 nuostabių profesionalių kolegų visoje Lietuvoje

Atlyginimas

Nuo 990 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ motyvaciniai priedai priklausantys nuo pasiektų rezultatų

UAB "Kardiolitos klinikos" teikia profesionalias integruotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas, dėmesingai rūpinasi sergančiais ir kuria sveikesnę ateitį kiekvienam. Mes nuolatos mokomės ir esame profesionalai, randame profesionalius sprendimus kiekvienam, esame sąžiningi ir atsakingi, o darbinius santykius grindžiame abipusiu pasitikėjimu ir įsipareigojimais, išnaudojame galimybes ir visada reaguojame į klientų (pacientų) poreikius, padedame vienas kitam, suprantame ir laikomės įsipareigojimų kolegoms bei kartu siekiame bendrų tikslų.

Kandidato į darbo poziciją pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Bendrosios medicinos praktika“, įmonės kodas 133643318, buveinės adresas: Savanorių pr. 423, 49287 Kaunas, Lietuva. Dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo galite kreiptis buveinės adresu arba elektroniniu paštu Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik atrankos į laisvą darbo poziciją, į kurią pretenduojate tikslu. Neatrinktų kandidatų asmens duomenys po atrankos yra ištrinami ir nebesaugomi. Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas yra veiksmų atlikimas, siekiant sudaryti sutartį, kurios viena iš šalių yra duomenų subjektas (Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 str. 1 d. b punktas). Daugiau informacijos apie duomenų subjektų teisių įgyvendinimą galite rasti įmonės privatumo pranešime: www.kardiolitosklinikos.lt/kaune/privatumo-politika/78.
informacija apie UAB „Kardiolitos klinikos“
1207 €
Vid. atlyginimas bruto
524
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 72 €
25% uždirba 72-839 €
25% uždirba 839-1711 €
25% uždirba nuo 1711 €