Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kėdainių Krašto Kredito Unija

Klientų aptarnavimo specialistas

1000-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kėdainiai - Kėdainių Krašto Kredito Unija

Darbo pobūdis

  • Atlikti kasdienės bankininkystės paslaugas privatiems ir verslo klientams
  • Konsultuoti klientus, parduodant kredito unijos produktus ir paslaugas
  • Užtikrinti aukštą klientų aptarnavimo kokybę

Reikalavimai

  • Patirtis aptarnaujant klientus pardavimų srityje (finansų įstaigoje – privalumas)
  • Išsilavinimas ekonomikos, finansų ar apskaitos srityse
  • Gebėjimas efektyviai organizuoti savo darbo laiką ir savarankiškai dirbti
  • Gebėjimas parduoti, paslaugumas, orientacija į rezultatą
  • Geri MC Office įgūdžiai
  • Atsakingumas, sąžiningumas, atidumas, motyvacija ir noras tobulėti
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, perspektyvų darbą sėkmingai veikiančioje finansų įstaigoje
  • Puikias darbo sąlygas bei karjeros galimybes
  • Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų
  • Visas socialines garantijas

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus atlygis nustatomas atsižvelgiant į kandidato darbo patirtį ir kompetenciją.

Bankinės paslaugos
informacija apie Kėdainių Krašto Kredito Unija
1929 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2020 m.