Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Peoplefone"
More about company »

Klientų aptarnavimo specialistas

Vilnius - UAB "Peoplefone"

Darbo pobūdis

  • Naujų klientų paieška ir pritraukimas;
  • Klientų aptarnavimas telefonu, el. paštu;
  • Pasiūlymų bei sutarčių rengimas;
  • Nuolatinių santykių su klientais palaikymas;
  • Kokybiškos paslaugos teikimo klientams užtikrinimas;
  • Darbas su įmonės informacinėmis sistemomis;
  • Glaudus ryšių palaikymas su tiekėjais ir partneriais.

Reikalavimai

  • Komunikabilumas;
  • Sėkminga darbo patirtį telekomunikacijų srityje ir IP telefonijos žinios (būtų privalumas)
  • Puikius įgūdžius darbui su kompiuteriu;
  • Puikios lietuvių ir anglų arba vokiečių kalbos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas (būtų privalumas)

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje augančioje įmonėje;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Asmeninį tobulėjimą, bei galimybe įgyvendinti savo sprendimus ir idėjas;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Lietuvoje veiklą vystanti Šveicarijos IP telefonijos bendrovė. Peoplefone turi sukaupusi sėkmingą IP telefonijos patirtį nuo 2005 metų, vysto veiklą Šveicarijoje, Austrijoje, Slovakijoje, Lenkijoje bei Lietuvoje.