Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB "Interneto profesionalai"
More about company »

Klientų aptarnavimo specialistas

Vilnius - MB "Interneto profesionalai"

Darbo pobūdis

Malonus klientų aptarnavimas telefonu ir elektroniniu paštu, klientams kylančių problemų sprendimas.

Reikalavimai

Jei tu:

Sugebi greitai įsisavinti informaciją
Esi darbštus, kruopštus ir atsakingas
Nebijai iššūkių
Gerai moki naudotis kompiuteriu, taikomomis ir internete funkcionuojančiomis programomis
Nori mokytis ir tobulėti

...mes ieškome būtent tavęs!

Tau siūlome

Atsakingą ir dinamišką darbą
Galimybę mokytis ir augti drauge su įmone
Galimybę derinti darbą su mokslais ar kitais užsiėmimais
Laiku mokamą atlyginimą su augimo perspektyvą, socialines garantijas

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Interneto profesionalai tai jauna bet ambicinga jaunų žmonių komanda besispecializuojanti interneto projektų valdyme ir interneto rinkodaros srityse. Valdome ir prižiūrime ne vieną projektą skirtą Lietuvos ir užsienio rinkoms.