Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Transporto įmonių grupė

Klientų aptarnavimo specialistas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Transporto įmonių grupė

Darbo pobūdis

Moki rasti bendrą kalbą su bet kuo, gerai jautiesi pardavimuose ir bendravime su klientais ir kolegomis?
Nesi naujokas/-ė logistikoje, jauti džiaugsmą dėl laimingų klientų ir kolegų, esi sąžininga asmenybė ir nebijai klysti..

Reikalavimai darbuotojui

Turi aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą?
Turi sėkmingos patirties pardavimuose ir/ar klientų aptarnavime?
Tavo vertybės rezultatyvumas, atsakomybė ir darbštumas ?
Laisvai kalbi ir rašai rusiškai, kažkiek moki ir anglų kalbą?

Jei į visus klausimus atsakai "TAIP"- tuomet esi laukiamas/-ma pas mus.

Tavo užduotis būtu Kokybiškas ir Profesionalus esamų įmonės klientų APTARNAVIMAS.

Įmonė siūlo

Garantuojame:
Įdomų, dinamišką ir tikrai nenuobodu darbą
Realias karjeros galimybes bei lankstumą
Draugišką aplinką ir kolegų palaikymą
Galimybę laisvai generuoti ir įgyvendinti savo idėjas
Motyvuojantį atlyginimą ir bonusus priklausančius nuo tavo rezultato

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB "DLG", priklausanti "DELTA LOGISTICS GROUP" įmonių grupei buvo įkurta 2002 metais. Nuo pat pirmų dienų, kompanija iškėlė tikslą - įsitvirtinti konkurencingoje tarptautinių pervežimų ir logistikos srityje. Pradėjusi komercinę veiklą nuo krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais, kompanija ženkliai išplėtė teikiamų paslaugų spektrą bei suformavo profesionalią darbuotojų komandą bei ženkliai padidino veiklos apimtis. Šiandien, UAB "DLG", tai stabiliai dirbanti ir dinamiškai auganti kompanija, pelniusi klientų ir partnerių pasitikėjimą bei iškovojusi tvirtas pozicijas logistikos paslaugų rinkoje. Daugiau informacijos bei