No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „HILL International Baltic“

Klientų aptarnavimo specialistę (-ą) Kaune

2000-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „HILL International Baltic“

Apie darbdavį

Mūsų klientas – CAT Cargo Logistics Lietuva – yra Groupe CAT, vienos pirmaujančių Europoje logistikos įmonių, teikiančių paslaugas auto pramonės sektoriuje, padalinys Baltijos regione ir siūlo patikimus logistikos sprendimus.
Šiuo metu CAT Cargo Logistics Lietuva kviečia prie komandos prisijungti Klientų aptarnavimo specialistę (-ą) (Kaune).

Darbo pobūdis

Šios pozicijos tikslas - užtikrinti nepriekaištingą klientų bendradarbiavimo su CAT Cargo Logistics Lietuva patirtį ir komunikaciją.
Dirbsite su maždaug 15 - 20 jums priskirtų esamų įmonės klientų – pagal susitarimą ir nustatytą formą teiksite jiems kasdienes, kassavaitines ir kasmėnesines ataskaitas, informuosite apie užsakymų vykdymo eigą ar pasikeitimus, administruosite pretenzijų registrą, būsite pirmasis kontaktas iškilus klausimams. Taip pat dirbsite su vidinėmis IT sistemomis – suvesite ar atnaujinsite duomenis, rengsite vidines įmonės ataskaitas. Prireikus, komunikuosite ir bendradarbiausite su įmonės sandėlių atstovais.

Iš kandidatų tikimės

Kandidatams į šią poziciją yra būtini puikūs anglų kalbos ir darbo MS Office programomis, ypač Excel, įgūdžiai.
Privalumų suteiks lenkų / rusų kalbų mokėjimas; B2B klientų aptarnavimo patirtis; darbo su verslo valdymo, dokumentų valdymo bei panašiomis IT sistemomis patirtis.
Šioje pozicijoje ypač svarbus kruopštumas ir atidumas dirbant su dideliais duomenų kiekiais. Taip pat tikimės, kad demonstruosite puikius dalykinės komunikacijos įgūdžius.

Įmonė siūlo

Jūsų darbo vieta bus Kaune, laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ). Kompanija suteikia stabilų darbo užmokestį (2000 - 2200 Eur bruto) bei visas darbui reikalingas priemones: telefoną, nešiojamą kompiuterį (įskaitant ir asmeninėms reikmėms), galimos derybos dėl kuro kompensavimo. Prireikus, galite keisti darbo pradžios ir pabaigos laiką (išlaikant 8 val. darbo dieną) ar dirbti nuotoliniu būdu. Metinis priedas prie darbo užmokesčio priklauso tiek nuo individualių, tiek nuo bendrų kompanijos pasiekimų. Kompanija taip pat suteiks mokymus, pozicijai būtinoms kompetencijoms įgyti ir/ar vystyti.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

2000-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Metinis priedas prie darbo užmokesčio priklauso tiek nuo individualių, tiek nuo bendrų kompanijos pasiekimų.
UAB „HILL International Baltic“

UAB „HILL International Baltic“

Esame tarptautinė konsultacinė kompanija, turinti gilias tradicijas ir veikianti žmogiškųjų išteklių bei valdymo srityse. Jau daugiau nei 40 metų mes dirbame laikydamiesi sąžiningumo ir žmogiškumo principų bei aukštų psichologinių standartų. HILL naudojame savo metodus, kuriuos kūrėme ir toliau vystome per ilgus metus pasitelkdami daugybės verslo psichologų patirtį.

HILL veikia ne tik Europos šalyse, bet ir už Europos ribų. Mūsų platus, daugybę šalių apimantis tinklas, garantuoja Jums kokybiškus personalo kompetencijų vertinimo įrankius bei sprendimus net 19 kalbų!