Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Aukso lyra"
More about company »

Parduotuvės vedėja (as) - vadovė (-as)

Nuo 800 Eur
Vilnius - UAB "Aukso lyra"

Darbo pobūdis

  • Profesionalus klientų aptarnavimas kontakto užmezgimas, poreikio išsiaiškinimas ir pardavimas;
  • Prekių išdėstymas;
  • Prekių užsakymas iš kitų Batukas.lt parduotuvių;
  • Prekių priėmimas, bei išsiuntimas į kitas Batukas.lt parduotuves;
  • Tvarkos ir švaros prekybos salėje palaikymas;
  • Gebėjimas motyvuoti ir įkvėpti komandą;
  • Naujų komandos narių apmokymai;
  • Parduotuvės apskaitos dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai

Mes norime, kad Jūs turėtumėte :
  • Aukštąjį ir/ar aukštesnįjį išsilavinimą;
  • Komandos lyderio savybės, komunikabilumą;
  • Vadovavimo ir /ar prekybos darbo patirtį ne mažiau nei 2 metai
  • Gerą kompiuterinį raštingumą.
  • Mokėtumėte rusų kalbą;
  • Būtumėt motyvuotos, atsakingos, greitos ir energingos;
  • Dirbtumėt vieningai su visu Batukas.lt kolektyvu.

Mes jums siūlome

  • 5 darbo dienų grafiką po 8 valandas. Laisvi savaitgaliai;
  • Profesionalius apmokymus;
  • Pagarba pagrįstą bendradarbiavimą;
  • Atlyginimą priklausantį nuo Jūsų patirties bei kvalifikacijos;
  • Papildomą premijavimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų;
  • Laimėti papildomas premijas vykstant akcijoms tarp darbuotojų;
  • Papildomą premiją nuo stažo;
  • Laimėti pasaulyje garsių kompanijų gamintojų prizus;

Bandomasis laikotarpis 30 d. Atlyginimas po bandomojo laikotarpio nuo 800 Eur į rankas pilnam etatui.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

BATUKAS.LT - tai specializuota vaikiškos avalynės parduotuvė. Parduotuvėje visame pasaulyje garsūs prekiniai ženklai: Garvalin (Ispanija), Biomecanics (Ispanija), Agatha Ruiz De La Prada (Ispanija); Geox (Italija), Emu (Australija), Primigi (Italija) ir t.t. Visa vaikiška avalynė - aukštos kokybės ir dizaino, prasidedanti nuo kasdieninių iki sportinių, nuo klasikinių iki labai madingų batelių.
Informacija apie UAB "Aukso lyra"
879 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Plioplys