Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Aukso lyra“

Klientų aptarnavimo specialistė (-as)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Aukso lyra“

Darbo pobūdis

Parduotuvėje darbo visada daug, bet jis prabėgs akimirksniu. Turime begalę mažų ir didelių klientų su kuriais bendrauti reikia viso darbo metu. Parduosite daug prekių, nes dirbsite ne tik su savo parduotuvės asortimentu, bet galėsite užsakyti prekes ir iš kitų Batukas.lt parduotuvių.

Reikalavimai darbuotojui

Jei esi pozityvus , kiekvieną dieną norintis kažko naujo išmokti, gebi prisitaikyti kolektyve, esi susikoncentravęs į rezultatus, nori dirbti, užsidirbti ir būti įvertintas, siųsk CV ir mes pasikviesime į darbo pokalbį.

Įmonė siūlo

Galimybė rinktis pageidaujamą grafiką:

Darbo grafikas slenkantis, 2 darbo dienos, 2 laisvos dienos. Per mėnesį 2 laisvi šeštadieniai, 2 laisvi sekmadieniai.

arba

Darbo grafikas nuo 1-ienio iki 5-ienio, darbo pradžia nuo 9 val iki 18 val. Laisvi visi savaitgaliai.

Avalynės gamintojai dažnai organizuoja darbuotojams konkursus, todėl turi galimybę laimėti jų dovanojamus prizus. Išdirbus metus laiko, prie algos prisideda papildoma premija, kuri kiekvienais metais didėja.

Atlyginimas po išlaikyto profesinio testo nuo 600 Eur į rankas pilnam etatui

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

Avalynė vaikams turi sukurti maksimalią laisvę, saugumą ir patogumą visais jų gyvenimo etapais. Batukas.lt profesionaliai aptarnaudamas ir padėdamas išsirinkti geriausią vaikučiui avalynės modelį, stengiasi tai įgyvendinti. Prekiaujame visame pasaulyje žymiais gamintojais tokiais kaip ECCO, GEOX, VIKING, SUPERFIT, BIOMECANICS ir t.t.
informacija apie UAB „Aukso lyra“
1222 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.