Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Aukso lyra“

Klientų aptarnavimo specialistė (-as)

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Aukso lyra“

Darbo pobūdis

Batukas.lt parduotuvėje darbo visada yra daug, bet jis prabėga akimirksniu. Turime begalę mažų ir didelių klientų su kuriais bendrauti reikia viso darbo metu.

Reikalavimai

Jeigu esi pozityvus, kiekvieną dieną norintis kažko naujo išmokti, gebi prisitaikyti kolektyve, esi susikoncentravęs į rezultatus, nori dirbti, užsidirbti ir būti įvertintas, siųsk CV ir mes pasikviesime į darbo pokalbį.

Mes jums siūlome

Galimybė rinktis darbo grafiką:

  • slenkantis darbo grafikas 2 darbo dienos, 2 laisvos. Darbas antroje dienos puseje.
arba
  • darbas darbo dienomis nuo I iki V, laisvi savaitgaliai. Darbas nuo 9:00 val ryto

Išdirbus metus laiko, prie algos prisideda papildoma premija, kuri kiekvienais metais didėja.

Atlyginimas po išlaikyto profesinio testo nuo 750 Eur į rankas pilnam etatui. Gerai dirbančio klientų aptarnavimo specialisto alga įmonėje siekia ir daugiau kaip 1000 eur į rankas

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas

Avalynė vaikams turi sukurti maksimalią laisvę, saugumą ir patogumą visais jų gyvenimo etapais. Batukas.lt profesionaliai aptarnaudamas ir padėdamas išsirinkti geriausią vaikučiui avalynės modelį, stengiasi tai įgyvendinti. Prekiaujame visame pasaulyje žymiais gamintojais tokiais kaip ECCO, GEOX, VIKING, SUPERFIT, BIOMECANICS ir t.t.
informacija apie UAB „Aukso lyra“
1523 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.