Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA
More about company »

KLIENTŲ APTARNAVIMO TELEFONU LATVIŲ ARBA ESTŲ KALBA VADYBININKO (didmeninė prekyba/ stambi įmonių grupė)

Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Pasiūlymų registravusiems naujiems klientams teikimas telefonu ir el. paštu;
  • Nuolatinių klientų aptarnavimas telefonu ir/ar el. paštu (supažindinimas su naujais produktais, informacijos suteikimas, užsakymų valdymas);
  • Klientų konsultavimas įrangos priežiūros klausimas, aktualių klausimų sprendimas;
  • Klientų duomenų bazės administravimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti studentas (-ė));
  • Ne mažesnė, nei 1 metų patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Puikios/ labai geros ESTŲ arba LATVIŲ kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • Patrauklią atlyginimo sistemą;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Tobulėjimą skatinančią aplinką ir investicijas į darbuotojo kvalifikacijos kėlimą.

Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo pasiūlymo skelbimų) klientė – vienai didžiausių įmonių grupių priklausanti ir Lietuvoje pirmaujanti didmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais bei tabako gaminiais kompanija, aktyviai veikianti Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos rinkose.

Stambiai ir gerai žinomai kompanijai darbui Vilniuje ieškome