Amber staff

Klientų aptarnavimo vadovas (-ė)

Klaipėda - Amber staff

Darbo pobūdis

Ieškai darbo, kuriame niekada nenuobodu? Mūsų įmonėje veiksmas vyksta nuolat- mes nuolat bendraujame su klientais ir su darbuotojais, ieškome būdų kaip geriausiai išsspręsti su personalu susijusias problemas, konsultuojame klientus ir darbuotojus ir padedame rasti geriausią sprendimą. Mes taip pat mokomės, kalbamės ir palaikome vienas kitą. Jei Tau patinka lankstumas, atvirumas, veržlumas ir laisvė veikti, parašyk arba paskambink mums ir tapk Amber staff komandos dalimi.

Šiuo metu mes ieškome

Klientų aptarnavimo vadovo (-ės)

Tavo pagrindinės užduotys būtų:
 Būti įmonės veidu- pirmuoju asmeniu, su kuriuo susitinka klientai ir partneriai;
 Tapti patikimu klientų partneriu ir konsultantu- išklausyti klientą, išgirsti problemas ir pasiūlyti būdą kaip jas galime išspręsti;
 Būti matomu (-a)- aktyviai atstovauti įmonę verslo renginiuose ir susitikimuose su užsienio investuotojais;
 Būti aktyviu (-ia) ir orientuotu (-a) į rezultatą:
Kartu su įmonės savininkais numatyti įmonės pardavimų tikslus ir strategiją ir tikslingai siekti norimo rezultato;
Dirbti su potencialiais klientais- laiku atsakyti į verslo užklausas ir bendrauti su klientais lietuvių ir anglų kalba;
Ruošti paslaugų pristatymus ir verslo pasiūlymus, dalyvauti viešuosiuose pirkimuose, susitikimuose ir derybose su klientais;
 Būti kūrybingu (-a) ir atsakingu (-a):
Teikti pasiūlymus dėl įmonės įvaizdžio formavimo;
Prižiūrėti įmonės svetainę ir socialinius tinklus, kurti turinį;
 Tapti sklandžiai dirbančios komandos dalimi:
Padėti ir konsultuoti kolegas įgyvendinant projektus.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Tu:

 Vertinsi suteiktą veikimo laisvę ir gebėsi savarankiškai organizuoti savo darbą;
 Esi orientuotas (-a) į rezultatą- mes suteikiame lankstaus darbo laiko ir darbo vietos galimybę, bet už tai tikimės, kad užsibrėžti tikslai bus pasiekti;
 Esi lankstus (-i) ir atsakingas (-a)- mes ieškome komandos nario (-ės), kuriam (-iai) svarbu, kad darbas būtų atliktas iki galo;
 Turi ankstesnės darbo patirties klientų aptarnavimo, pardavimų ar rinkodaros srityse;
Laisvai susikalbi angliškai;
 Esi iniciatyvus (-i)- tavo galvoje nuolat kirba naujos idėjos, kurias mes mielai išklausysime;
 Esi pozityvus (-i)- manai, kad įdėjus pastangų, viskas yra įmanoma;
 Esi kūrybingas (-a) bandydamas (-a) rasti geriausią sprendimą;
 Esi atsparus (-i) stresinėms situacijoms;
 Esi mobilus (-i) ir turi automobilį- Amber staff biurai yra Vilniuje ir Klaipėdoje, tačiau klientų turime visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.

Gyvenimiška patirtis būtų didelis privalumas

Įmonė siūlo

Siūlome:
 Lankstų darbo grafiką ir galimybę, esant poreikiui, dirbti ir iš namų;
 Stabilų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultato;
 Galimybę tobulėti ir augti kartu su įmone;
 Darbą draugiškame kolektyve ir palaikančius kolegas;
 Galimybę dirbti iš Vilniaus arba iš Klaipėdos biuro, arba tiek iš Vilniaus, tiek iš Klaipėdos biuro

Pageidautume, kad laisvos formos motyvaciniame laiške/ prieraše plačiau papasakotumėte apie save ir parašytumėte kodėl norite dirbti tokį darbą.

Dėl daugiau informacijos skambinkite tel.
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.