Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Sporto infrastruktūra“

Klientų aptarnavimo vadovo (-ės)

1500-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Sporto infrastruktūra“

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimo organizavimą
  • Vadovauti padalinio komandai nustatant tikslus ir užduotis, skatinti padalinio efektyvumą
  • Diegti naujus ir tobulinti esamus klientų aptarnavimo procesus
  • Ugdyti darbuotojų klientų konsultavimo ir pardavimo įgūdžių kompetencijas;
  • Analizuoti klientų potyrį, kurti ir įgyvendinti potyrio gerinimo veiksmus
  • Komandos motyvacinės sistemos vystymas
  • Kokybės kontrolė: sistemingas komandos darbo kokybės vertinimas, pokyčių siūlymas bei diegimas
  • Tvarkos ir švaros objekte kontrolė

Reikalavimai darbuotojui

  • Turėti aukštajį išsilavinimą
  • Turėti vadovavimo patirties klientų aptarnavimo padalinyje
  • Turėti patirties su klientų aptarnavimo standartais
  • Turėti gerus komandos formavimo įgūdžius
  • Turėti darbo patirties klientų informavimo, konsultavimo ar paslaugų pardavimo srityje
  • Mokėti valdyti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas, planus
  • Gebėti spręsti konfliktines situacijas

Įmonė siūlo

  • Atsakingą poziciją organizacijoje
  • Galimybę realizuoti savo potencialą ir idėjas, priimti sprendimus
  • Motyvuojantį atlygį, priklausantį nuo iškeltų tikslų įgyvendinimo
  • Išskirtinę darbo aplinką
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus, mokymus, konferencijas ir kt. papildomas vertes

Tad, jei pasižymite stipria orientacija į klientą ir rezultatą, esate proaktyvus sveikos gyvensenos ir sporto srityje, siųskite savo gyvenimo aprašymą!

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Girstučio baseinas- vienas iš didžiausių sveikatingumo ir sporto kompleksų Lietuvoje.

Girstučio baseine organizuojame aktyvų poilsį ir laisvalaikį. Čia galite sveikatintis, plaukti, sportuoti treniruoklių salėje, išbandyti grupinius užsiėmimus. Klientams siūlome didelį pasirinkimą treniruočių.

Girstučio baseino erdvėje yra net 4 baseinai: 50 m., 25 m.,pramoginis ir vaikų. 4 sūkurinės vonios, 9 pirtys, nusileidimo kalnelis, "Iššūkių takas", treniruoklių salė, 2 grupinių užsiėmių salės.

Baseine įsikūrusi plaukimo akademija ,,Banga” siūlo vaikų ir suaugusiųjų mokymo plaukti treniruotes.