Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Girteka Logistics“
More about company »

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) (darbas su akcizinėmis prekėmis)

Vilnius - UAB „Girteka Logistics“

Darbo pobūdis:

  • Santykių palaikymas su esamais įmonės klientais
  • Krovinių pervežimo organizavimas ir visų su tuo susijusių dokumentų administravimas
  • Akciziniu krovinių banderolių klijavimo koordinavimas bendradarbiaujant su sandėliais
  • Bendradarbiavimas su kolegomis ir klientais sprendžiant nesklandumus, iškilusius krovinio transportavimo metu

Reikalavimai:

  • Noras įgyti patirties pardavimų verslo klientais ir/ar verslo klientų vystymo, aptarnavimo patirties
  • Aukštasis išsilavinimas
  • Mėgti iššūkius ir buvimas veržliu
  • Puikus bendravimas rusų kalba žodžiu ir raštu

Įmonė siūlo:

  • Puikias galimybės įgyvendinti savo idėjas prisidedant prie organizacijos vystymo ir augimo
  • Šaunias kompanijos šventės, kurios tampa tikrais geros nuotakos festivaliais pritraukiančiais daugiau nei 1 000 kolegų
  • Vidinius ir išorinius mokymus - skatiname ir palaikome kolegų tobulėjimą
  • Karjerą Europoje lyderiaujančioje kompanijoje!

Girteka Logistics - Europoje lyderiaujanti transporto ir logistikos kompanija, kurios sėkmės pagrindas yra 15.000+ žmonių komanda, dirbančių vadovaujantis LEAN vadybos metodika, nuolat tobulėjančių ir kasdien prisidedančių prie organizacijos nuoseklaus augimo. Tiesiogiai dirbdami su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais, rūpinamės kokybišku pervežimo procesu remdamiesi naujausiomis technologijomis, o mūsų pastangos buvo įvertintos Financial Times. 2018 m. tapome labiausiai augusiu darbdaviu Lietuvoje ir neketiname sustoti. Todėl esame parengę gausybę darbo pasiūlymų tiek profesionalams, tiek tik pradedantiems savo karjerą.

Draugaukime Facebook

Informacija apie UAB „Girteka Logistics“
1993 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
900
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1423 €
25% uždirba 1423-1781 €
25% uždirba 1781-2348 €
25% uždirba nuo 2348 €
Vadovas: Edvardas Liachovičius