Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AD Baltic"
More about company »

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) Kaune

Kaunas - UAB "AD Baltic"

Darbo pobūdis

Mes ieškome naujo komandos nario, kuris:
Būtų nepamainomas klientų užsakymų valdymo ekspertas;
Konsultuotų mūsų klientus visais klausimais susijusiais su parduodamais produktais;
Gebėtų greitai rasti tinkamą sprendimą, atitinkantį kliento poreikius naudojantis paieškos katalogais;
Gebėtų greitai atrinkti bei išdėlioti prekes sandėlyje.
Gebėtų dirbti su apskaitos programa ir galėtų greitai išrašyti pardavimo dokumentus.

Reikalavimai

Tu būtum puikus kandidatas jei:
Moki įtikinti ir parduoti, lengvai bendrauji;
Turi patirties autodetalių pardavimų srityje;
Tau patinka automobiliai ir tu žinai kaip jie veikia;
Turi aukštąjį arba aukštesnįjį techninį išsilavinimą;
Esi iniciatyvus, pareigingas, atsakingas, sąžiningas.

Mes jums siūlome

Patirtį tarptautinėje kompanijoje;
Šaunią ir jaunatvišką komandą;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Vidinius mokymus;
Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą ir motyvuojančius priedus;

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

AD BALTIC - didmeninės prekybos autodetalėmis įmonių grupė, veikianti Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje – viena iš rinkos lyderių, ADI tinklo narė.
Informacija apie UAB "AD Baltic"
1190 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
232
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2015 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 666 €
25% uždirba 666-1071 €
25% uždirba 1071-1371 €
25% uždirba nuo 1371 €
Vadovas: Kęstutis Tubutis