Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

Kaunas - Talent Lab

Pagrindinės atsakomybės

  • Klientų aptarnavimas telefonu ir el. paštu;
  • Klientų užsakymų sekimas bei jų vykdymo kontrolė;
  • Iškilusių problemų dėl užsakymų sprendimas;
  • Kokybiškas klientų aptarnavimas, visapusiška pagalba esant poreikiui.

Reikalavimai

  • Panaši arba analogiška darbo patirtis;
  • Geras rusų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu būtų privalumas;
  • Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku;
  • Labai geri kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office);
  • Atidumas, bendradarbiavimo įgūdžiai, savarankiškumas.

Mūsų klientas siūlo

  • Darbą rinkos lyderio įmonėje, prisidedant prie didelio tarptautinio projekto;
  • Draugišką bei profesionalią komandą, kuri labai laukia prisijungiant!
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – viena iš elektroninės komercijos rinkos lyderių Baltijos šalyse. Jeigu Jūs siekiate iššūkių, norite dirbti kartu su savo srities profesionaliais ir atitinkate keliamus reikalavimus – kviečiame prisijungti. Šiuo metu įmonė Kaune ieško naujo komandos nario – klientų aptarnavimo vadybininko (-ės)!

Daugiau informacijos rasite