Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

1490-1820 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - ACME įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Gautų prekių išpakavimas, siunčiamų prekių paruošimas išsiuntimui.
  • Detalių apskaita, sandėliavimas.
  • Bendravimas su klientais IT produktų ir buitinės technikos remonto klausimais, jų konsultavimas telefonu.
  • Darbas su kasos aparatu ir bankiniu terminalu.
  • Prekių remontui priėmimas, suremontuotų prekių išdavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje.
  • Orientacija į klientą, puikūs bendravimo įgūdžiai.
  • Operatyvumas, savarankiško darbo planavimo įgūdžiai bei dėmesys detalėms.
  • Puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai.
  • IT, buitinės technikos žinios - didelis privalumas.
  • Anglų ir/ar rusų kalbos mokėjimas - privalumas.

  • Darbo vieta - naujame Servisa ICT klientų aptarnavimo centre Klaipėdoje, adresu Taikos pr. 101.
  • Įdomų darbą dinamiškame, augančiame versle veikiančiame tarptautiniu mastu;
  • Atvirą ir neformalią bendravimo kultūrą, ambicingas užduotis ir komandą;
  • Lanksčias darbo sąlygas ir galimybę dirbti nuotoliu;
  • Sveikatos draudimą ir kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • Savirealizacijos ir profesinio augimo galimybes įmonių grupės viduje;
  • Galimybę dalyvauti vidiniuose įmonės projektuose ir mokymuose: augti kaip asmenybė su ACMErship akademija ir mentorystės programa, pasisemti įdomių minčių Community Hours metu, varžytis ir palaikyti puikią sportinę formą kartu su ACME CUP ir dar daug progų tiesiog atšvęsti mūsų mažas ir dideles pergales.

Atlyginimas

1490-1820 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ACME įmonių grupė

„Servisa ICT“ – „ACME Grupės“ bendrovė, sutelkusi savo srities profesionalus, Lietuvoje teikia elektroninių įrenginių remonto ir priežiūros paslaugas. „Servisa ICT“ taip pat garsi tuo, kad yra autorizuotas ir oficialus „Asus“, „BenQ“, „Dell“, „Lexmark“, „LG“, „Toshiba“ ir kitų pasaulyje gerai žinomų informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus prekės ženklų priežiūros centras. „Servisa ICT“ teikia paslaugas tiek gyventojams, tiek verslo organizacijoms. Bendrovė subūrusi per 40 narių komandą, kuri vysto veiklą vadovaujantis pagrindinėmis „ACME Grupės“ vertybėmis: atsakomybė, pasitikėjimas, platus požiūris ir atsinaujinimas.
See all ads of this company (9)