Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dextera“

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Dextera“

Darbo pobūdis

Greitas ir sklandus užsakymų administravimas bei su jais susijusių nesklandumų šalinimas.
Komercinių pasiūlymų su įmonės gaminama produkcija rengimas ir siuntimas.
Įmonės parduodamų produktų išmanymas, gebėjimas rasti abipusiai naudingus sprendimus ir alternatyvas.
Profesionalus bendradarbiavimas su B2B klientais, jų aptarnavimas telefonu ir el. paštu.

Reikalavimai

Esate įgyjęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą.
Esate pozityvus (-i), komunikabilus (-i), atsakingas (-a), kruopštus (-i), orientuotas (-a) į rezultatą.
Turite kompiuterinį raštingumą (MS Word, MS Excel), esate organizuotas ir pastebite detales .
Turite sėkmingą pardavimo ir klientų aptarnavimo patirtį telefonu (privalumas).
Turite patirties naudojantis buhalterinės apskaitos programa (privalumas).

Mes jums siūlome

Draugišką darbo atmosferą bei šaunius kolegas.
Atsakingą darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje.
Visas darbui reikalingas priemones.
Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas

UAB „DEXTERA“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas! Mūsų patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu, audinių įvairove ir analogų neturinčiais moderniais techniniais sprendimais! Kviečiame tapti patikimos ir šiuolaikiškos įmonės dalimi!
informacija apie UAB „Dextera“
1419 €
Vid. atlyginimas bruto
199
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 990 €
25% uždirba 990-1301 €
25% uždirba 1301-1630 €
25% uždirba nuo 1630 €