Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AKTO“

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

1300-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „AKTO“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais klientais, informacijos teikimas potencialiai naujiems klientams;
  • Pasiūlymų ruošimas ir jų derinimas;
  • Gamybos užsakymų koordinavimas ir derinimas tarp įmonės padalinių;
  • Naujų poreikių identifikavimas ir rinkos analizė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje (techninis produktas);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu B1-B2 lygio;
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas, sąžiningumas.

Įmonė siūlo

  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Motyvuojantį atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų ir turimos patirties;
  • Galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone;
  • Patogi darbo vietos lokacija, lengvai pasiekiama viešuoju transportu, šalia Savanorių pr., su nemokama parkavimo aikštele.

Atlyginimas

1300-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „AKTO“

UAB „AKTO“

UAB “AKTO” – Kaune įsikūrusi ir sparčiai auganti gamybinė įmonė, kurianti bei gaminanti LED apšvietimo sprendimus, šiuo metu ieško klientų aptarnavimo vadybininko (-ės).
informacija apie UAB „AKTO“
2044 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1150 €
25% uždirba 1150-1766 €
25% uždirba 1766-2350 €
25% uždirba nuo 2350 €