Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Biomedikos centras“

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

990-1240 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Biomedikos centras“

Darbo pobūdis

  • Skambučių ir korespondencijos valdymas;
  • Klientų konsultavimas visais klausimais, susijusiais su parduodamais produktais ir paslaugomis;
  • Užsakymų realizavimo koordinavimas;
  • Sąskaitų, kasos pajamų ir išlaidų orderių išrašymas;
  • Naujam darbuotojui bus pravesti mokymai.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puiki lietuvių kalba, rusų ir anglų kalbos žinios (žodžiu);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel, Word, Outlook);
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Mokėjimas atpažinti prioritetinius darbus, planuoti savo ir kitų laiką, gebėjimas vienu metu dirbti keletą darbų (nes tai – kliento aptarnavimo vadybininko kasdienybė);
  • Noras tobulėti ir mokytis.

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas;
  • geras darbo sąlygas;
  • draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • mokymus ir augimą kartu su įmone.

Atlyginimas

990-1240 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Už gerus darbo rezultatus numatomi priedai.

Jau daugiau nei 20 metų UAB “Biomedikos centras” (iki reorganizacijos vykdžiusi veiklą kaip UAB „Biomedika“) Lietuvos, Latvijos ir Estijos gydymo įstaigas aprūpina reikalinga medicinine įranga, instrumentais bei medžiagomis.
UAB „Biomedikos centras“ taip pat veikia kaip mažmeninis prekybos tinklas, kuriame kvalifikuoti specialistai gali parinkti ir pritaikyti klausos, regos ir judėjimo priemones. Pirmaudami sparčiai tobulėjančių technologijų rinkoje nuolat plečiame produktų asortimentą, giliname žinias, keliame specialistų kvalifikaciją.
informacija apie UAB „Biomedikos centras“
4406 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1793 €
25% uždirba 1793-2385 €
25% uždirba 2385-3307 €
25% uždirba nuo 3307 €