Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kasko Group“

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė) [NEĮGALIŲJŲ TECHNIKA]

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kasko Group“

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas mažoje parduotuvėje ir konsultavimas telefonu
  • Užsakymų priėmimas ir administravimas (darbas kompiuteriu)
  • Ekspozicijos prekių priežiūra ir administravimas
  • Darbas pilnu etatu
  • Darbo vieta: Naujamiestis, Vivulskio g. 12D 03221, Vilnius

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis panašioje darbo srityje
  • Lietuvių, anglų kalbos žodžiu ir raštu min. B2 lygiu (puikiai/gerai)
  • Puikus kompiuterinis raštingumas (Word, el. paštas)
  • Puikūs darbo planavimo ir organizavimo gebėjimai
  • Pozityvi asmenybė ir sklandi komunikacija

Įmonė siūlo

  • Pradedant 800 eurų atlyginimu į rankas (atskaičius mokesčius)
  • Atlyginimas peržiūrimas kas 6 ir vėliau 12 mėn.
  • Visas reikalingas priemones efektyviam darbui
  • Darbą su pripažinta ir kokybiška produkcija
  • Darbą nedidelėje augančioje įmonėje ir draugišką kolektyvą

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Daugiau informacijos
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

UAB Kasko Group I Kid-Man™ - gaminame bei platiname Kid-Man™ slaugos ir neįgaliųjų techniką Baltijos šalyse. Augame ir plečiame veiklą: didmeninė ir mažmeninė prekyba, nuoma, konsultavimas bei remontas. Esame greitai reaguojanti ir operatyviai veikianti komanda, o gaminių kokybė bei tinkamai pritaikytas gaminių krepšelis yra pagrindiniai argumentai, dėl kurių esame verti savo klientų.
informacija apie UAB „Kasko Group“
1739 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.