Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Cargobus Lithuania''
More about company »

Klientų aptarnavimo vadybininkas (ė)/ sandėlio darbuotojas (a)

700–750 Eur
Vilnius - UAB ''Cargobus Lithuania''

Darbo pobūdis

Krovininių automobilių judėjimo valdymas ir kontrolė, maršrutų optimizavimas;
Vairuotojų darbo planavimas ir kontrolė;
Bendravimas su klientais organizuojant krovinių transportavimą;
Su pervežimais susijusių dokumentų administravimas.
Darbas sandelyje, krovinių priėmimas - atidavimas.

Reikalavimai

  • Klientų aptarnavimo patirtis;
  • Patirtis tarptautinių pervežimų srityje bus vertinama kaip -pranašumas;
  • Geros lietuvių, rusų ir anglų kalbos žinios;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Atkaklumas, orientaciją į rezultatus ir tikslo siekimas;
  • Aukšta darbo motyvacija, atsakomybės jausmas ir gebėjimas greitai veikti nestandartinėse, stresinėse situacijose.

Mes jums siūlome

  • Stabilus 700-750 EUR atlyginimas po mokesčių;
  • Įdomus darbas stabilioje įmonėje;
  • Draugiškas ir linksmas kolektyvas;
  • Geros darbo sąlygos;
  • Karjeros augimo ir profesinio tobulėjimo galimybės;

Atlyginimas

700–750 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

„Cargobus Lithuania“ yra įmonė, užsiimanti kurjerių ir krovinių pristatymu Baltijos ir Europos šalyse.
Informacija apie UAB ''Cargobus Lithuania''
1909 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Simona Šimkuvienė