Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Salda UAB

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

Nuo 1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - Salda UAB

Darbo pobūdis

  • profesionalus klientų konsultavimas techniniais klausimais, problemų sprendimas, informacijos teikimas telefonu ir el. paštu;
  • pretenzijų registravimas ir jų sprendimo užtikrinimas;
  • užsakymų apdorojimas;
  • bendradarbiavimas su partneriais ir kitų skyrių komandomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • aukšta kalbos kultūra ir gebėjimas struktūrizuotai pateikti informaciją, valdyti pokalbį;
  • bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas dirbti su įvairiais žmonėmis
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • gebėjimas laikytis procesų ir susitarimų;
  • savarankiškumas ir patikimumas;
  • kritinis mąstymas ir kūrybiškumas.

Privalumai:
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • inžinerinis išsilavinimas ventiliacijos srityje;
  • rusų kalbos (ar kitų kalbų) žinios;
  • patirtis dirbant su užsienio klientais.

„Saldoje“ mes vertiname savo komandos narius ir siūlome jiems šias vertes:

  • galimybė dalį laiko dirbti iš namų;
  • laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • saugos reikalavimus atitinkančias darbo sąlygas ir jaukią bei draugišką aplinką;
  • karjeros galimybę, turintiems idėjų ir norintiems tobulėti;
  • klaidų toleravimą, jei iš jų pasimokoma;
  • galimybę prisidėti prie inovatyvių procesų ir produktų kūrimo;
  • galimybę pietauti įmonės valgykloje;
  • įmonės organizuojamus renginius darbuotojams ir jų vaikams;
  • nemokamus kineziterapijos užsiėmimus;
  • nemokamą automobilio parkavimo vietą.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo turimų įgūdžių ir kompetencijų.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Salda UAB

Salda UAB

SALDA, UAB viena iš didžiausių pramonės įmonių Šiaulių regione. Įmonėje kuriama ir gaminama inovatyvi vėdinimo įranga, skirta namams, biurų ir visuomeniniams pastatams, oro uostams, gamykloms visame pasaulyje. Per 33 darbo metus suformuota ~330 darbuotojų komanda. Įmonėje sukurtos modernios darbo vietos, geros sąlygos tobulėti ir kilti karjeros laiptais. Darbuotojams taikoma motyvuojanti darbo užmokesčio sistema.
Įmonę pristatantis vaizdo įrašas:
informacija apie Salda UAB
2081 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
334
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1672 €
25% uždirba 1672-1833 €
25% uždirba 1833-2240 €
25% uždirba nuo 2240 €