UAB „Pigu perku group“

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) (Telefonu)

600-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Pigu perku group“

Darbo pobūdis

Konsultuoti Pirkeu klientus (su naujais ir esamais klientais.);
Teikti Informaciją telefonu, elektroniniu paštu, pokalbiais internetu, Facebook paskyroje;
Problemų sprendimas;
Komunikacija su kitais įmonės darbuotojais;
Malonus ir kokybiškas klientų aptarnavimas telefonu;
Reagavimas į klientų poreikius ir pagalba įvairiose situacijose;
Aktyviai prisidėti prie komandos tikslų vykdymo;

Reikalavimai darbuotojui

Klientų aptarnavimo telefonu patirties (1metai);
Puikių bendravimo įgūdžių;
Gerų darbo kompiuteriu įgūdžių;
Taisyklingos lietuvių kalbos;
Gebėjimo bendrauti anglų, rusų kalbomis (PRIVALUMAS);
Tikimės, kad tu esi kūrybingas, motyvuotas ir norintis tobulėti, azartiškas, pasirengęs padėti ir norintis būti pirmu.

Įmonė siūlo

Dinamišką ir įdomų darbą bendraujant su klientais;
Galimybę augti, keičiant kvalifikacijos kategoriją, bei siekti karjeros įmonės viduje;
Galimybę realizuoti savo kūrybiškumą, dalyvaujant skyriaus bei įmonės veikloje;
Papildomas atostogų dienas, suteikiamas pagal papildomų naudų sistemą;
Įdomius, nuotaikingus bei pilnus naujų patirčių įmonės renginius.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

UAB “Pigu perku” mažmeninės prekybos ir transporto paslaugas teikianti įmonė, kuri valdo vieną populiariausių siuntų persiuntimo platformą Lietuvoje , Latvijoje ir Estijoje .
informacija apie UAB „Pigu perku group“
1730 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1346 €
25% uždirba 1346-1572 €
25% uždirba 1572-2155 €
25% uždirba nuo 2155 €