Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Credit Service“

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) telefonu

550-1100 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - UAB „Credit Service“

Darbo pobūdis

  • Vivus.lt klientų konsultavimas telefonu bei el. paštu
  • Kredito paraiškų apdorojimas ir duomenų suvedimas į sistemą
  • Kliento mokumo ir pajamų dokumentų vertinimas
  • Kredito išdavimas – sutarties sąlygų pristatymas klientams
  • Darbas pilnu etatu, pamaininiu grafiku pirmadieniais - sekmadieniais intervale nuo 8.00 val. iki 20.00 val. Per mėnesį - du savaitgaliai laisvi.

Reikalavimai

  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje, ypatingai telefonu (privalumas)
  • Komunikabilumas, iškalba, klausymosi įgūdžiai
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel, Word, Outlook)
  • Taisyklinga lietuvių kalba
  • Sugebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją
  • Paslaugumas, atsakingumas ir gebėjimas prisitaikyti
  • Orientacija į rezultatą ir tikslą

Mes jums siūlome

  • Dirbsi dinamiškoje tarptautinėje kompanijoje
  • Gausi stabilų fiksuotą atlyginimą bei papildomus nuolatinius priedus priklausančius nuo darbo rezultatų (tikslų įgyvendinimas, aptarnavimo kokybė, efektyvumas)
  • Turėsi galimybę dirbti iš namų ir visą reikalingą įrangą
  • Turėsi tobulėjimo ir mokymosi galimybes
  • Dirbsi jaunatviškame ir draugiškame kolektyve
  • Galėsi prisidėti prie procesų tobulinimo, inicijuoti ir įgyvendinti naujas idėjas
  • Gausi papildomų naudų paketą ir įvairias nuolatines motyvacines priemones

Karantino metu darbas iš namų arba ofiso Jonavos g. 254A, Kaune.

Atlyginimas

550-1100 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis: 642€ gross + nuolatiniai mėnesiniai priedai už rezultatus kurie gali viršyti 150% algos.

UAB „Credit Service” yra tarptautinės 4finance kompanijos dalis, Lietuvoje valdanti dvi vartojimo kreditų sistemas: SMScredit.lt ir Vivus.lt. Mūsų tikslas - greitai, patogiai ir nebrangiai suteikti žmonėms finansinę pagalbą ir teikti paslaugas, kurios patenkintų visų mūsų klientų lūkesčius. Viena iš pagrindinių UAB „Credit Service” vertybių yra darbuotojai. Mūsų komanda susideda iš profesionalių ir ambicingų žmonių, kuriems suteikiame geriausias sąlygas nuolatiniam profesiniam bei asmeniniam tobulėjimui. Daugiau informacijos apie įmonę - .
informacija apie UAB „Credit Service“
4500 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1320 €
25% uždirba 1320-3336 €
25% uždirba 3336-7259 €
25% uždirba nuo 7259 €