Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Amber staff
More about company »

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS(-Ė) TELEFONU (PRANCŪZŲ KALBA) DARBUI IŠ NAMŲ

Vilnius, Elektrėnai - Amber staff

Darbo pobūdis

Ieškome klientų aptarnavimo vadybininkų PRANCŪZŲ KALBA. Darbas būtų iš namų.
  • Darbas namuose, gyvenamoji vieta nesvarbi.
  • Dirbtumėte telefonu su verslo klientais atstovautumėte įvairaus profilio verslo įmones. Būtina GERA PRANCŪZŲ kalba.
  • Organizuotumėte susitikimus su verslo įmonėmis bei siųstumėte komercinius pasiūlymus elektroniniu paštu.

We are looking for france speaking people for two weeks for temporary job. Work can be from home. For more information please contact 86 968 1108.

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu:

Reikalavimai

  • mokėti TIKRAI GERAI kalbėti PRANCŪZŲ kalba (žinios daugiau nei vidutinės);
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • komunikabilumas;
  • turėti namuose internetą ir kompiuterį (netinka mobilus internetas).

Mes jums siūlome

  • darbą namuose;
  • terminuotą darbo sutartį;
  • darbas būtų 2 savaitėms;

Atlyginimas

Derybų klausimas
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

Sekite mūsų darbo skelbimus Facebook ir LinkedIn paskyrose:

www.facebook.com/idarbinimoagentura

www.linkedin.com/company-beta/

Daugiau informacijos telefonu:
Vilnius Klaipėda