Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SProjects"
More about company »

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) Vilniuje

Nuo 500 Eur
Vilnius - UAB "SProjects"

Darbo pobūdis

Sporto apdovanojimų pardavimas;
Darbas su esamais ir potencialiais klientais;
Prekių užsakymas ir jų administravimas;
Pasiūlymų bei maketų rengimas ir jų derinimas;
Pardavimo dokumentų ir duomenų administravimas;
Suderintų užsakymų vykdymas gamyboje;
Kiti, su įmonės veikla susiję, administraciniai darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas
  • Stipri orientacija į rezultatą;
  • Puikūs bendravimo ir pardavimo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Rusų kalbos ir/arba anglų kalbos mokėjimas.

Privalumai:
Mokėjimas dirbti su "Corel draw" programa.

Mes jums siūlome

Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
Pilną darbo dieną bei visas socialines garantijas;
Geras darbo sąlygas draugiškame ir jaunatviškame kolektyve.

Kita informacija:
Informuosime tik atrinktus kandidatus
Konfidencialumą garantuojame

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mažmeninė ir didmeninė prekyba sporto apdovanojimais.
Nestandartinių apdovanojimų iš įvairių medžiagų gamyba.
Informacija apie UAB "SProjects"
648 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Babravičius