Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „ARCHYVŲ SISTEMOS“
More about company »

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

625-665 €/mėn. Į rankas
Vilnius - AB „ARCHYVŲ SISTEMOS“

Darbo pobūdis

  • bendravimas su klientais (telefonu, el. paštu);
  • kasdieninių ataskaitų teikimas;
  • mėnesinių ataskaitų rengimas;
  • klientų nusiskundimų registravimas ir valdymas;
  • darbas su duomenų baze;
  • vidinių ir išorinių klientų aptarnavimas;
  • siunčiamos/gaunamos korespondencijos valdymas;
  • bendradarbiavimas su kitais įmonės skyriais;
  • bendradarbiavimas su kolegomis Estijoje ir Latvijoje;
  • skyriaus vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • mandagus, etiškas bendravimas;
  • komunikabilumas;
  • darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • streso valdymas įtemptose situacijose;
  • užsienio kalbų mokėjimas: anglų (būtina), rusų (privalumas);
  • lankstumas ir greita orientacija

Mes jums siūlome

  • Galimybę mokytis ir tobulėti, pritaikyti ir vystyti naujus standartus bei procesus pagal globalias praktikas;
  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Socialines garantijas.

Darbo vieta: Žirgų g. 3, Gineitiškės, Vilniaus r.
Darbo laikas: I-IV nuo 8:00 iki 17:00 val.; V nuo 8:00 iki 16:00 val.

Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime su kandidatais atrinktais į sekantį atrankos etapą.

Atlyginimas

625-665 €/mėn. į rankas

Iron Mountain Incorporated pirmauja saugojimo ir informacijos valdymo paslaugų teikimo srityje. Bendrovė turi daugiau nei 1000 saugyklų 36 šalyse ir aptarnauja klientus visame pasaulyje. Iron Mountain sprendimai, susiję su informacijos ir duomenų valdymu, dokumentų archyvavimu ir konfidencialiu naikinimu, padeda organizacijoms sumažinti dokumentų saugojimo kaštus, užtikrinti atitiktį teisės aktams ir efektyvų informacijos naudojimą. "Iron Mountain" Lietuvoje veikia kaip AB "Archyvų sistemos".
Informacija apie AB „ARCHYVŲ SISTEMOS“
1501 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 918 €
25% uždirba 918-997 €
25% uždirba 997-1365 €
25% uždirba nuo 1365 €
Vadovas: Peter Matti Hiltunen