Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BALTIC LINE“
More about company »

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB „BALTIC LINE“

Darbo pobūdis

Pagrindinis uždavinys – užtikrinti nepertraukiamą, gerai organizuotą, ekonomiškai efektyvų įmonės klientų aptarnavimą.
  • Koordinuoti paslaugų teikimo procesus;
  • Konsultuoti mūsų klientus visais klausimais susijusiais su parduodamomis paslaugomis;
  • Administruoti užsakymų paskirstymą ir suteikti savalaikį, nepriekaištingą grįštamąjį ryšį mūsų klientams;
  • Gebėti greitai rasti tinkamą sprendimą, atitinkantį kliento poreikius;
  • Bendradarbiauti su skyriaus darbuotojais sprendžiant aktualijas dėl esamų ir būsimų pardavimų projektų.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo / pardavimų srityse;
  • Užsienio kalbų išmanymas (kuo daugiau tuo geriau);
  • Sklandaus bendravimo įgūdžiai, analitinis mastymas;
  • Gebėjimas greitai reaguoti ir efektyviai valdyti informaciją;
  • Ypatingas atidumas, kruopštumas ir malonus bendravimas su klientais bei kolegomis.

Mes jums siūlome

  • Įdomų bei atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Karjeros galimybes su motyvuojančia atlygio sistema;
  • Visas socialines garantijas.

UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse.

Jeigu jus esate sąžiningas, veržlus, komunikabilus, norintis augti ir tobulėti bei nebijantis iššūkių – mes melai kviečiame Jus prisijungti prie mūsų komandos.
Informacija apie UAB „BALTIC LINE“
947 €
Vid. atlyginimas bruto
108
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 501 €
25% uždirba 501-741 €
25% uždirba 741-1032 €
25% uždirba nuo 1032 €
Vadovas: Nikolaj Makmak