Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė
More about company »

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

Vilnius - Būsto administravimo ir priežiūros įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Tiesiogiai atvykstančių klientų aptarnavimas ir klausimų sprendimas pirmo kontakto metu;
  • Sudėtingų ir kompleksinių klientų klausimų sprendimų inicijavimas;
  • Atvykstančių klientų srautų analizė ir pasiūlymų teikimas srauto optimizavimui;
  • Bendrovės el.pašto dėžutės administravimas ir atsakymų klientams el.paštu teikimas;
  • Bendrovėje gaunamų raštų registravimas ir atsakymų klientams raštu teikimas.

Reikalavimai

  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje;
  • Gebėjimas spręsti konfliktines situacijas;
  • Klientų aptarnavimo standarto išmanymas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Raštvedybos, dokumentų valdymo ir rengimo pagrindų išmanymas;
  • Draugiškumas, organizuotumas, pozityvumas ir atsakingumas.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir atsakingą darbą, sėkmingai bei aktyviai besiplečiančioje įmonių grupėje;
  • Puikias sąlygas bei darbą profesionaliame kolektyve;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

UAB “Civinity” – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, teikianti platų aukštos kokybės paslaugų spektrą nekilnojamo turto objektų valdymo, priežiūros ir eksploatacijos srityse.