Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ACME įmonių grupė
More about company »

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

650-750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ACME įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • nuolatinis bendravimas su klientais IT ir buitinės technikos remonto klausimais;
  • garantinių ir negarantinių prekių priėmimas, suremontuotų prekių išdavimas;
  • darbas su kasos aparatu/bankiniu terminalu;;
  • klientų konsultavimas telefonu įvairias klausimais;
  • prekių supakavimas/išpakavimas (kolegų pavadavimo periodu)

Reikalavimai

  • klientų aptarnavimo darbo patirtis;
  • aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas;
  • kompiuterinės/buitinės technikos išmanymas;
  • orientacija į klientą, puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • operatyvumas, savarankiško darbo planavimo įgūdžiai bei dėmesys detalėms;
  • anglų ir/ar rusų kalbos mokėjimas - didelis privalumas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • nuolatinį ir atsakingą darbą stiprioje komandoje;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • geras darbo sąlygas kompanijoje, kuri vertina savo darbuotojus;
  • visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Atlyginimas

650-750 €/mėn. į rankas

UAB „Servisa ICT“ – tarptautinė kompanija įkurta 2006 metais, priklausanti ACME grupei. Įmonė teikia kokybiškas profesionalios ir namų vartotojams skirtos IT, buitinės technikos, elektronikos aptarnavimo bei remonto paslaugas, užtikrina garantinį ir pogarantinį įrangos aptarnavimą Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir, Gruzijoje. Įmonė yra autorizuotas APPLE, ASUS, BENQ, BROTHER, DELL, HANNSPREE, LG, LEXMARK serviso centras.

UAB „ACME Grupė“ – tai technologinius sprendimus bei produktus kurianti, gaminanti ir platinanti lietuviško kapitalo įmonių grupė, įkurta 1993 m. „ACME Grupė“ vienija įmones: „ACC Distribution“, „AVAD Baltic“, „ACME Film“, „Servisa ICT“, „Audis“, „Drąseikių karjeras“ ir kitas.
Grupę sudaro 30 įmonių Lietuvoje ir užsienio šalyse, dirba virš 530 darbuotojų.