Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vilniaus pakuotė“

Klientų aptarnavimo vadybininkas/(-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Vilniaus pakuotė“

Darbo pobūdis

  • Ruošti užsakymus gamybai (sukurti užsakymą sistemoje, inicijuoti pirkimų skyriui reikiamų žaliavų užsakymus)
  • Žaliavų likučių stebėjimas ir užsakymas pagal sutartis su klientais;
  • Gatavos produkcijos likučių stebėjimas pagal sutartis su Klientais;
  • Derinti terminus ir pristatymo sąlygas (tarp gamybos ir klientų);
  • Derinti/tvirtinti maketus tarp klientų ir paruošimo skyriaus;
  • Priimti ir perduoti kokybės skyriui klientų pretenzijas, persiųsti atsakymus apie sprendimus klientui;
  • Siųsti S/F, CMR, atitikties deklaracijas;
  • Priminti apie skolas;

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis – privalumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office aplinka);
  • Anglų kalba, kitos - privalumai;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Pareigingumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Draugišką darbo atmosferą profesionalioje komandoje;
  • Puikias darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB „Vilniaus pakuotė“ projektuoja ir gamina kartoninės pakuotės, skirtas įvairios produkcijos pakavimui ().

Spaustuvė suteikia laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas, suteikia visas galimybes tobulėti ir jaustis svarbiu komandos nariu. Jei norite kartu su mumis tapti mūsų sėkmės istorijos dalimi - siųskite savo CV dabar !!!
informacija apie UAB „Vilniaus pakuotė“
1636 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1079 €
25% uždirba 1079-1420 €
25% uždirba 1420-2035 €
25% uždirba nuo 2035 €