Girteka įmonių grupė

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

1345-1680 eur/mon. Gross
Calculate »
Net per month
Vilnius - Girteka įmonių grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta transporto kategorijoje

Job description

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Šiuo metu ieškome naujo nario - Klientų aptarnavimo vadybininko (-ės) ! Jeigu ir tu ieškai kur galėtum panaudoti puikias savo užsienio kalbos/kalbų žinias (anglų, prancūzų, lenkų, ispanų, italų), jautiesi drąsiai bendraudamas su žmonėmis, nebijai nestandartinių situacijų ir tiki, kad visko galima išmokti, prisijunk prie Girteka Logistics klientų aptarnavimo komandos!

Per kelis mėnesius tapsi pagrindiniu kliento kontaktu tvarkant jo užklausas, išmoksi naudotis klientų aptarnavimo sistema, patobulinsi savo laiko planavimo, problemų sprendimo įgūdžius ir prisidėsi prie mūsų įmonės verslo prasmės - tapti pirmu akivaizdžiu pasirinkimu mūsų klientams.

Išmoksi:

  • Palaikyti verslo santykius su esamais įmonės klientais ir užtikrinti sklandų jų aptarnavimą
  • Bendradarbiaujant siekti abipusių įsipareigojimų su klientais vykdymo: krovinių pristatymo laiku, pakrovimo, iškrovimo, sąskaitų apmokėjimo, žalų administravimo
  • Analizuoti ir suprasti klientų veiklos bei aptarnavimo kokybės rodiklius

Įmonė siūlo:

  • Dinamišką darbą Europoje lyderiaujančioje kompanijoje!
  • Vidinius ir išorinius mokymus - skatiname ir palaikome kolegų tobulėjimą
  • Galimybę kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi
  • Puikias galimybes įgyvendinti savo idėjas ir prisidėti prie organizacijos ir augimo

Mėnesinis atlyginimas (brutto): nuo 1345 € iki 1680 €. Konkretus darbo užmokestis bei kintami priedai siūlomi atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Salary

1345-1680 eur/mon. gross
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
I vieta transporto kategorijoje

Girteka įmonių grupė

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.
Draugaukime Facebook

www.facebook.com/Girteka/
See all ads of this company (126)

You also might be interested in: