Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Albineta''
More about company »

KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS

Vilnius - UAB "Albineta''

Darbo pobūdis

  • Esamų/naujų klientų konsultavimas ir ryšių su jais palaikymas (Restoranai, viešbučiai ir kt.);
  • Efektyvus klientams iškilusių klausimų/problemų sprendimas;
  • Sąskaitų - faktūrų išrašymas bei produkcijos užsakymų koordinavimas;
  • Darbas su Finalda sistemomis;
  • Administravimo darbai,
  • Ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

  • Sėkminga panašaus darbo patirtis (būtų privalumas);
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su Finalda sistemomis (būtų privalumas);
  • Stipri orientacija į klientą;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Kruopštumas, atidumas, pozityvus požiūris;
  • Anglų kalbos žinios (pageidautina).

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas ir motyvuojantį atlyginimą;
  • Įdomų darbą draugiškoje komandoje.

„Thierry kepykla“ tai tikras prancūziškas skonis Vilniuje!

Pas mus nuo ryto sklando gardūs šviežutėlės duonos ir bandelių aromatai. Viskas gaminama iš natūralių žaliavų pagal griežtas kepyklų amato taisykles. Naudojami pačios aukščiausios rūšies miltai, migdolų milteliai, tikras šokoladas ir grietinėlė. Mes gaminame įvairaus skonio išskirtinės kokybės konditerijos gaminius. Daugiau informacijos apie kepyklos veiklą rasite tinklapyje www.thierrykepykla.lt
Informacija apie UAB "Albineta''
60
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Thierry Alban Loic Lauvray