Klientų aptarnavimo vadybininkas

Skelbimas galioja iki: 2017.11.08

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome klientų aptarnavimo vadybininko nuolatiniam darbui Vilniuje.
  • Klientų aptarnavimas telefonu;
  • Klientų konsultavimas finansinių produktų pasirinkimo klausimais;
  • Nuotolinė pagalba klientams teikiant paskolų paraiškas internetu;
  • Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai

Jei nori:
  • Įgyti žinių ir patirties kreditavimo srityje;
  • Padėti žmonėms pasirinkti saugius ir naudingus finansinius produktus;
  • Dirbti šauniame draugiškame kolektyve.

Jei tu:
  • Turi aukštąjį/aukštesnįjį išsilavinimą arba esi paskutinių kursų studentas(-ė);
  • Turi gerus bendravimo įgūdžius, bei sugebi ne tik klausytis, bet ir dirdėti;
  • Gebi sudėtingus dalykus paaiškinti paprastai;
  • Turi gerus vadybinius įgūdžius.

Kandidatuok į šią poziciją ir prisijunk prie mūsų komandos!

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą ir priedą už pasiektus rezultatus;
  • Mokymus;
  • Draugišką kolektyvą, skanią kavą ir malonią darbo aplinką.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Send CV

Šeimos kredito unija

Esame Šeimos kredito unija - Vilniuje veikianti kooperatinė kredito įstaiga, vienijant virš 1000 narių ir valdantį ~7,5 mln. EUR paskolų portfelį. Iki šiol mums pavyko užtikrinti didžiausią santykinį augimą KU sektoriuje - pradėjome veiklą 2013 metais, taigi užaugome nuo nulio ir šiandien džiaugiamės būdami vienu stabiliausiu rinkos žaidėjų.

Pagrindiniai veiklos principai.
Vienas mūsų pagrindinių konkurencinių pranašumų yra žema (paskolų) kaina (laikomės kainos lyderio strategijos). Tai mums leido suformuoti pagrindinį veiklos tikslą - teikti finansines paslaugas už sąžiningą kainą. Siekiant šio tikslo, mūsų klientų finansinė gerovė ir saugumas yra prioritetinė sritis ir pagrindinė vertybė. Džiaugiamės, jog šie mūsų veiklos principai leido suburti patikimų klientų ratą.

Ko sieksime kartu?
Siekiame, jog Vilniuje gyvenančios šeimos bei smulkusis verslas:
o gautų finansines paslaugas geriausiomis rinkos sąlygomis;
o bendradarbiaujant su savo finansų įstaiga jaustų, jog tai yra patikimas partneris, kuriuo galima pasitikėti;
o nuolat ugdytų finansinį raštingumą ir suprastų finansinių produktų paskirtį bei riziką;
o būtų finansiškai saugūs.

Tikime, jog šiuos tikslus galime pasiekti kartu, kai Šeimos kredito unija taps pirmaujanti kredito įstaiga Vilniaus regione.

Mūsų požiūriai ir vertybės sutampa? Susitikime aptarti galimybes:

Renatas Špicas
+370 (616) 131-57

www.unija.lt
Įmonėje vid. atlyginimas 934€
15% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)
All Šeimos kredito unija job ads