Gyvybės draudimo UAB „BONUM PUBLICUM“

Klientų aptarnavimo vadybininkas

Vilnius - Gyvybės draudimo UAB „BONUM PUBLICUM“

Darbo pobūdis

  • aktyvus bendrovės klientų aptarnavimas telefonu, el. paštu, biure
  • bendrovės klientų konsultavimas turimų draudimo sutarčių sąlygų, įmokų mokėjimo klausimais
  • konsultavimas ir pagalba klientams, pasirenkant jų poreikius atitinkančius gyvybės draudimo sprendimus ar teikiant siūlymus dėl draudimo sutarčių sąlygų keitimo, jų rengimas ir derinimas su klientais

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis universitetinis/ neuniversitetinis išsilavinimas
  • gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai
  • noras mokytis, tobulėti, siekti tikslų
  • pozityvumas, mokėjimas bendrauti ir spręsti įvairias situacijas, iniciatyvumas
  • kruopštumas, atsakingumas, greita orientacija
  • darbo patirtis draudimo, klientų aptarnavimo ar pardavimų srityje būtų privalumas

  • darbo sutartį ir visas su ja susijusias socialines garantijas;
  • profesinį tobulėjimą ir mokymą
  • įdomų darbą motyvuotoje ir energingoje komandoje
  • patrauklų papildomų naudų paketą

Gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“, kurios 100% akcijų priklauso AB „Šiaulių bankas“, nuo 2000 metų sėkmingai dirba gyvybės draudimo rinkoje. Turime platų aptarnavimo tinklą Lietuvoje, klientams padedame pasirinkti tinkamus gyvybės draudimo sprendimus šeimos finansiniam saugumui užtikrinti.
informacija apie Gyvybės draudimo UAB „BONUM PUBLICUM“
2232 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1384 €
25% uždirba 1384-1700 €
25% uždirba 1700-2596 €
25% uždirba nuo 2596 €