Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Promo vero“
More about company »

Klientų aptarnavimo vadybininkas

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Promo vero“

Darbo pobūdis

Augantis ir potencialus prekės ženklas „Gudrutis“ (išmanieji laikrodžiai vaikams) plečiasi - ieškome komandos pastiprinimo. Produkciją tiekiame visoje lietuvoje, nuo Elektromarkt iki Topo centro, visuose Telia, Bitė ir Tele2 salonuose. Ateičiai turime dar didesnių planų ir ambicijų.

Jaunatviška ir smagi komanda kviečia tapti mūsų klientų aptarnavimo / pardavimų guru!

gudrutis.lt

Reikalavimai

Diplomo neprašysime, bet iš Tavęs tikimės:

patirties dirbant su klientais;
laisvo ir užtikrinto bendravimo;
sklandžios lietuvių kalbos;
rūsų ar anglų kalbų;
savarankiškumo ir noro augti kartu;
atsakingumo;
greitos orientacijos ir gebėjimo spręsti situacijas.

Mes jums siūlome

Esame nedideli, bet Tau garantuojame:

puikias darbo sąlygas (Forum Palace ofise);
stiprią profesinę patirtį;
lankstų požiūrį ir susitarimą įvairiais klausimais;
smagų kolektyvą ir gerą atmosferą;
"teambuilding" laiką, stalo futbolą ir kitus komandą prablaškančius užsiėmimus!

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba GPS laikrodžiais - telefonais Gudrutis.

Gudrutis yra pirmasis lietuviškas laikrodžio-telefono su GPS prekės ženklas. Tai ant rankos segamas spalvingas laikrodis - telefonas su abipusio skambinimo galimybe, vaizdo ir teksto žinutėmis, integruota GPS sistema ir kokybės garantija. Pirmoji lietuviška programėlė „Gudrutis“ suteikia galimybę tėvams realiu laiku matyti savo vaiko buvimo vietą.
Prekės ženklas ir laikrodis yra pamėgtas bei plačiai naudojamas. Šis technologinis produktas turi pasisekimą ne tik lietuvos rinkoje, bet ir perspektyvą bei potencialą užsienyje. Kompanijos ambicijos - pirmauti rinkoje ir pasiūlyti geriausią GPS laikrodžių - telefonų sprendimą!
Informacija apie UAB „Promo vero“
1397 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Paulius Sirevičius