Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TRANSFORMUOJAMI BALDAI“

Klientų aptarnavimo vadybininkas

Nuo 1052 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „TRANSFORMUOJAMI BALDAI“

Darbo pobūdis

  • Operatyviai aptarnauti klientus telefonu, el. paštu bei skaitmeninėje erdvėje (facebook);
  • Klientų konsultavimas baldų gamybos techniniais klausimais, iškilusių problemų sprendimas;
  • Prekių pristatymo klientams organizavimas;
  • Bendradarbiavimas su gamybos padaliniu;
  • Naujų produktų paieška.

Reikalavimai

  • Patirtis klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas;
  • Geri derybiniai ir konfliktinių situacijų valdymo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • Puikus bendravimas lietuvių k. (raštu ir žodžiu). Anglų ir rusų kalbų žinojimas būtų privalumas;
  • Noras mokytis ir išmokti;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Gebėjimas vienu metu sėkmingai valdyti didelį informacijos kiekį

Vertintume, kaip didelį privalumą, jei išmanai ar esi dirbęs baldų gamybos sektoriuje.

Mes jums siūlome

  • Laisvę imtis pokyčių ir prisidėti gerinant įmonės veiklą
  • Atsakingą ir savarankišką darbą;
  • Apmokymus;
  • Darbo užmokestį, priklausantį nuo turimos kompetencijos ir darbo rezultatų.
  • Galimybes tobulėti ir kilti iki vadovaujančių pareigų.

Atlyginimas

Nuo 1052 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Transformuojami baldai - erdvę taupančių baldų gamyba.
Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą ir į savo komandą priims naują narį
informacija apie UAB „TRANSFORMUOJAMI BALDAI“
1062 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2017 m.